Pozvi Lady na oběd

120,00 Kč

Ara Lady byla odchovávaná svými vlastními rodiči v budce spolu se svou sestřičkou. Rodiče zřejmě prokousali dno budky, která se pak propadla a obě mláďata vypadla na zem. U Lady došlo k těžkému poranění levé nohy, která otekla a špatně se hojila. Zánět prostoupil do celé nohy a na kůži se objevila nekróza. Lady se vůbec nepostavila, druhá nožka ji nemohla unést. Stále ležela, čímž se špatně vyprazdňovala a došlo k výduti střeva. A aby toho nebylo málo, vzhledem k tomu, že nemohla trénovat křídla a vůbec je neroztahovala, zkrátily se jí vazy a křídla držela jenom u sebe. Když si nový majitel kupoval její sestřičku, vzal si i nemocnou Lady, aby ji zkusil vyléčit. Ale...Více o Lady

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. 

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Lady na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jejím adoptivním rodičem.

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  2502

  Parametry

  Druh papouška
  Ara zelenokřídlý
  Řád
  Papoušci

  Mohlo by vás také zajímat

  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.