Pozvi Josefínu na oběd

100,00 Kč

Původně žila se svou paničkou v Americe a po nějaké době se přestěhovaly společně do Čech. Panička Josefínu velmi hýčkala a považovala ji jako za svou emancipovanou dceru. Krmila ji převážně lidským jídlem a vodu ji napouštěla pouze do hrnečku vždy, když si Josefína řekla, aby nedocházelo ke kontaminaci vody. Ovoce a zeleninu neznala, ani sluneční paprsky nespatřila. Zřejmě z nedostatku potřebných živin si vyškubala peří na břiše i na zádech, až do dokonce si poškozovala kůži do ošklivých ranek.  V roce 2011 přišla do Laguny, kde jsme ji nechali udělat kompletní vyšetření a za základě výsledků upravili krmení... Více o Josefíně

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. 

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Josefínku na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jejím adoptivním rodičem. 

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  4040

  Parametry

  Druh papouška
  Kakadů bílý
  Řád
  Papoušci
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.