Pozvi Kašpárku na oběd

120,00 Kč

Kašpárka se s velkým neštěstím ocitla s paničkou ve velmi smutné situaci, když je opustil jejich milovaný páníček po těžké nemoci. Obě truchlily až tak moc, že pro ně přestával svět být zajímavý. Kašpárka smutně koukala do barevné zdi, která ji po nějaké době přišla už jen šedá a bezbarvá. Při každém cvaknutí dveří se rozzářila a čekala, že domů přišel její miláček, a ona to byla jen nešťastná panička, která, i když samotné krvácelo srdce, se Kašpárku snažila rozveselit. Oblíbené pistáciové oříšky jí přestaly chutnat a neměla zájem o nic nového. Hračky jen ležely bez jakéhokoliv pohnutí. Život pro ni přestal mít smysl. Začala si škubat bříško a její jiskra v oku zhasínala. Co dělat? Panička byla čím dál nešťastnější, protože nedokázala ani Kašpárce zlepšit náladu. Rozhodla se tedy samičku umístit do Laguny, aby nepřišla ještě o ni. Nejdříve šla do domácího prostředí Laguny, kde se skamarádila s kakaduem Cocem, který ji sice trošku zlobil, ale Kašpárce se navrátila chuť do života. ..... Více o Kašpárce

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. 

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Kašpárku na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jejím adoptivním rodičem. 

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  4068

  Parametry

  Druh papouška
  Kakadů bílý
  Řád
  Papoušci
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.