Pozvi Sněhurku na oběd

60,00 Kč

Sněhurka byla vymazlena zkušenou chovatelkou a jejími dětmi od vajíčka. Její první majitel dlouhodobě onemocněl a tak zůstala sama ve venkovní voliéře, kde zapomněla na lidský kontakt. Majitel zemřel na covid a tak se dostala Sněhurka do Laguny. První měsíc si pomalu vzpomínala na lidský kontakt a dnes již opět vyžaduje lidskou společnost. Nejraději sedí lidem na rameně a dělá cukrůůůů nebo se chechtá do ucha. Více o Sněhurce

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci a ptáci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. 

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Sněhurku na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jejím adoptivním rodičem. 

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  4076

  Parametry

  Druh papouška
  Hrdlička chechtavá
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.