Pozvi Angelu na oběd

120,00 Kč

Andělka byla ručně dokrmovaná od úplného holátka. Ve třech měsících věku byla prodaná, musela se ještě přikrmovat. Začala se škubat. Po čase se vrátila k chovateli, kde byla střídavě u staršího páru růžových kakaduů a mladých kakadu bílých. I toto pro ni nebylo a stále se škubala. Ve věku 3 let přišla do Laguny, kde měla možnost být s jinými velkými kakaduy a hlavně samci. Oblíbila si lana, houpačky a měla možnost proletu ve voliéře. Více o Angele

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. 

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Angelu na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jejím adoptivním rodičem. 

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  1202

  Parametry

  Druh papouška
  Kakadu žlutočečelatý
  Řád
  Papoušci
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.