Pozvi Asabi na oběd

100,00 Kč

Sábinka je něžná princezna, která se zprvu drží v pozadí. Jakmile si zmapuje prostředí, ukáže svoji aktivní povahu a zanedlouho šéfuje celé skupině. 

Sábi, (jak si sama sobě říká) byla před léty zařazena do projektu "Rival", který zkoušela několik let Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy v rámci průzkumu mezidruhové komunikace dle vzoru Irene Pepperberg a jejího slavného žaka Alexe z Arizony. Bohužel Sábinka vše špatně snášela, začala se škubat ... Více o Asabi

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. 

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Asabi na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte adoptivním rodičem. 

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  1801

  Parametry

  Druh papouška
  Žako
  Řád
  Papoušci
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.