Pozvi Bonda na oběd

100,00 Kč

Dlouhá léta trávil v nočním klubu svého majitele. Naučil se zde veselým kouskům - dodnes napodobuje zvuky herních automatů, cinkání skleniček, tříštění ledu do koktejlů, zvuky uklízeného nádobí po zavírací době. Do Laguny přišel z důvodu dlouhodobé nemoci majitele. Zhýralý život nočního žaka mu neprospíval - měl nekvalitní opeření a nebyl schopen letu, protože nebyl moc trénovaný na pohyb, ale jeho zdravotní stav byl dobrý.  V Laguně se postupně socializoval ve skupině dalších žaků...  Více o Bondovi

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. 

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Bonda na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jeho adoptivním rodičem. 

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  1802

  Parametry

  Druh papouška
  Žako
  Řád
  Papoušci
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.