Pozvi Čenku na oběd

120,00 Kč

Má zdeformovanou nožičku - špatně srostlá zlomenina či vykloubení v kyčli, nemůže létat a špatně chodí. Z důvodu nemožnosti chovu ve voliéře, Čenka musela být přesunuta do malé klece s upravenými poličkami a látkovými závěsy, aby se jí dobře leželo a pohybovalo... Více o Čence

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. 

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Čenku na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jejím adoptivním rodičem. 

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  2015

  Parametry

  Druh papouška
  Ara maracana
  Řád
  Papoušci

  Mohlo by vás také zajímat

  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.