Pozvi Eduarda na oběd

100,00 Kč

Eduard byl společně s dalšími v roce 1992 zabaven na letišti a umístěn v pražské ZOO. Jeho věk není znám. V roce 2007 ho získala Laguna výměnou za jiné ptáky. Ztrátu pralesa se Laguna snažila nahradit pobytem ve velké voliéře v tropickém skleníku v Botanické zahradě UK. Eduard odchoval v zajetí i potomstvo.... Více o Eduardovi

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. 

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Eduarda na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jeho adoptivním rodičem. 

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  2107

  Parametry

  Druh papouška
  Amazoňan oranžovokřídlý
  Řád
  Papoušci
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.