Pozvi Kora na oběd

120,00 Kč

Přišel k nám ve svých 20ti letech. Původně si ho pořídil milující pániček jako svého životního společníka. Náramně si rozuměli. Avšak nastal problém pokaždé, když přišla do domu nápadnice páníčka. Koro si statečně srovnával pořádek v hiearchii a dle správných kakaduých zákonů novou partnerku doslova "vyštípal". Poslední lidská partnerka odolávala velmi dlouho. Všemožně se s Korem snažila uzavřít nějaký mír. Ale Koro byl zásadový - partnerka se musí zlikvidovat. Když po jedné takové rozprávce skončila paní na chirurgii s roztrženým obličejem, páníčkovi došly nervy a vybudoval v suterénu velký bezpečný pokojíček pro kakadua. Přeci jen o tuhle partnerku nechtěl přijít, již čekali své lidské vajíčko. Aby to Korovi nebylo tak líto, vybudoval páníček prostornou voliéru na zahradě. Jenže Koro se s tímto obchodem nechtěl smířit a .......Více o Korovi

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. 

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Kora na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte adoptivním rodičem.

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  4061

  Parametry

  Druh papouška
  Kakadů bílý
  Řád
  Papoušci
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.