Pozvi Viki na oběd

100,00 Kč

Divoká Viki byla zabavena v roce 1993 na letišti společně se skupinou dalších amazoňanů, kteří byli pašováni přes Českou republiku. Skupina divokých amazoňanů postupně putovala po zoologických zahradách. V jedné ZOO došlo k útoku kuny na papoušky. Viky byla těžce zraněná, přišla o jednu nožičku a na druhé jí zůstaly jen poškozené prsty. Ale statečná Viki všechno přežila a dokonce vyvedla několik potomků.

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. Od roku 2007 svou péči věnujeme i tomuto krásnému papouškovi, jménem Viki. 

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Viki na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jejím adoptivním rodičem Více o Viki.

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  2103

  Parametry

  Druh papouška
  Amazoňan oranžovokřídlý
  Řád
  Papoušci
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.