Pozvi Tanyho na oběd

50,00 Kč

Korelku přinesli chovatelé, kterým ulétl chovný pár a v budce zůstala tři nedokrmená vyhladovělá mláďata. Malý Tany byl hodně slabý a dlouho trvalo, než se odstavil. Byl umístěn do v inkubátoru k malému ararauňákovi Chacovi.

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. Od roku 2018 svou péči věnujeme i tomuto krásnému papouškovi, jménem Tany. 

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Tanyho na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jeho adoptivním rodičem Více o Tanym.

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  4052

  Parametry

  Druh papouška
  Korela chocholatá
  Řád
  Papoušci
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.