Pozvi Sophii (Havranku) na oběd

120,00 Kč

Sophie se v Laguně objevila poprvé v prosinci r. 2015 spolu se svou kamarádkou kakadu moluckou Kvikou na krátký pobyt kvůli nutnému odjezdu majitelky. Trochu se spřátelili s partou kakaduů a opět se obě holky vrátily domů. O necelý rok později - v létě se opět obě kakaďačky objevili v Laguně na hlídání, když majitelka odjela s rodinou na dovolenou. Pobyt zde jim svědčil, měli to papouščí holky také jako dovču. Avšak návrat domů byl jen na několik dní. Pak se stala velká tragédie, jednoho večera jejich milovaná panička šla spát dříve, nebylo jí dobře. A to bylo naposledy, kdy se s nimi pomazlila. Ráno se už neprobudila. Neměla pevné zdraví a její slabé srdíčko nevydrželo životní těžkosti poslední doby a v noci selhalo. Zoufalý manžel ihned kontakotal Lagunu a papoušci byli odvezeni zpět do skupiny kakaduů. Nejdřív obě kakaduí holky nechápaly, proč jsou zde tak dlouho, proč se pro ně panička nevrací. Až po několika týdnech jim došlo, že už nikdy nepřijde Více o Sophii.

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. Od roku 2016 svou péči věnujeme i tomuto krásnému papouškovi, jménem Sophie (Havranka).

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Sophii na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte adoptivním rodičem.

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další..). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  1105

  Parametry

  Druh papouška
  Kakadů bílý
  Řád
  Papoušci
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.