Pozvi Sněhurku na oběd

120,00 Kč

Sněhurka, se svou sestřičkou, byla úplně první odchov páru Richarda a Terezy. Vylíhla se 14.8.2012 a její váha byla 27 gramů. Jméno "Sněhurka" dostala díky svému výjimečnému zbarvení. Už od malička byla světlounká a měla světlé drápky. Její povaha byla tak temperamentní a veselá, že jsme se rozhodli si ji nechat. Její sestřička Baruška šla do světa a stal se z ní volnoletec. Za to Sněhurka radši řádila s námi doma a jezdila na veškeré předváděcí akce, ale bylo to vždycky velké dobrodružství. Časem dospěla a chtěla spíše pozornost jednoho dospělého samce Arthura. Společně obývali voliéru v Botanické zahradě, kde Sněhurka v srpnu 2018 snesla 3 vejce a pokoušela se o hnízdění. Avšak z toho nic nebylo. Arthur už byl starší samec a začínal mít zdravotní problémy, na které nakonec zemřel. Sněhurka byla velmi nešťastná a začala si trošku proškubávat bříško. Vrátila se zpět do zázemí Luka. Skamarádila se s arou Matýskem. Ten se jí moc líbil... Více o Sněhurce

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. Od roku 2012 svou péči věnujeme i tomuto krásnému papouškovi, jménem Sněhurka.

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Sněhurku na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jejím adoptivním rodičem.

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  1404

  Parametry

  Druh papouška
  Ara ararauna
  Řád
  Papoušci

  Mohlo by vás také zajímat

  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.