Pozvi Rokýna na oběd

120,00 Kč

Rokýnek žil s milujícím pánem, který si Rokýnka pořídil jako mláďátko. Vychoval ho a mazlil.  Překonali i drsnou pubertu, ale najednou se doma stal zvrat a miláček Rokýnek začal nezastavitelně křičet a poté i napadat svého majitele. Nedal se nijak zastavit. Pánovi srdce rvalo přemístění Rokýnka do Laguny, ale jiná cesta nebyla.  Po příjezdu do Laguny se zlobivý křiklounek jakoby proměnil. Opět z něj byl miloučký sameček, který se nechá od každého pomazlit. Netrvalo dlouho a začal na ošetřovatele opět dělat nálety a křičet. Avšak mu to moc dlouho nevydrželo a pochopil, že jeho křik nikoho nezajímá a utočit "prostě" nebude. Místo útoků a křiku si začal hrát mezi papoušky a jeho psychická stránka se otočila jen v to dobré. Jediný velký problém má s úklidovým nářadím, které mu prostě tu chocholku na hlavě zvedne. Rokýnek i přes veškerou péči má jeden velký handicap...Více o Rokýnovi

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. 

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Rokýna na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jeho adoptivním rodičem.

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  1106

  Parametry

  Druh papouška
  Kakadů bílý
  Řád
  Papoušci
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.