Pozvi Ringa na oběd

100,00 Kč

Ringo přišel do Laguny s kožním problémem nohou. Po vyšetření paní doktorky se na nohou nic nenašlo. Kůže byla zahojená, tak se čekalo zda se něco znovu neobjeví. Po nějaké době se Ringovi najednou udělal velký strup na křídlech. Vyšetřilo se a opět se na tom nic nezjistilo. Mysleli jsme si, že se škube. Tak jsme mu změnili prostředí a jako by byl vyměněný. Žádný problém nebyl. Deponovali jsme do Zooparku Olovnice, kde měl velikou voliéru a další jiné druhy papoušků. Podle zpráv si občas nakousal opět kůži na krku nebo na břiše. Opět se mu změnilo prostředí a zase krásně zarostl a žádný strup nebyl. Na podzim 2020 jsme si Ringa přivezli zpět z deponace, že už to není normální, protože si opakovaně udělal strup na břiše. Ringo projde několika složitými procesy vyšetření a snad se konečně přijde na to, co se s ním doopravdy děje. Držte palce, aby tento krasavec byl na jaře plný barev bez strupů.

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. Od roku 2018 svou péči věnujeme i tomuto krásnému papouškovi, jménem Ringo. 

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Ringa na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jeho adoptivním rodičem Více o Ringovi.

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  3502

  Parametry

  Druh papouška
  Amazoňan žlutokrký
  Řád
  Papoušci
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.