Pozvi Richarda na oběd

120,00 Kč

Richard byl odsunutý od skupiny dalších arů z důvodu jeho dominance. Byl zavřený v menší volierce bez přístupu sluníčka a jen se díval jak ostatní jeho konkurenti létají ve velké voliéře, společně si hrají a předvádí se před lidmi. Povedlo se nám výměnou za jiný druh ptáka Richarda z toho smutného místa získat (pro zajímavost, je to celkem úspěšná zoo). Byl to krásný, vznešený samec, plný naděje a lásky k životu. V prvním momentě co byl přijat do Laguny a spatřil ošklivku Terezku, se mu změnil život...Více o Richardovi

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. 

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Richarda na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jeho adoptivním rodičem.

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  1401

  Parametry

  Druh papouška
  Ara ararauna
  Řád
  Papoušci

  Mohlo by vás také zajímat

  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.