Pozvi Rozárku na oběd

100,00 Kč

Naše nová eklektí princezna jménem Rozárka. Původní chovatel ji chtěl podle jeho slov zakroutit krkem a hodit do pytle, protože už je 20 let stará a zemřel ji samec, tak prý co s ní? Ta už se nespáruje. Hloupost.. Hned jsme pro ni jeli. Vylézá do venkovní voliéry za Oskarem, který truchlil po své Lorince. Teď už je šťastný. Kouká po nové holčičce a zase má jiskru v očích a Rozárka, jakoby zase omládla. 

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. 

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Rozárku na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jejím adoptivním rodičem Více o Rozárce.

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  4064

  Parametry

  Druh papouška
  Eklektus různobarvý
  Řád
  Papoušci
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.