Pozvi Manga - Harlekýn na oběd

120,00 Kč

U nás v záchranné stanici dostávají novou životní šanci papoušci ve vážném zdravotním či psychickém stavu. Do Laguny přijímáme do své péče tyto papoušky a zajišťujeme jim odbornou a veterinární péči. Cílem všeho je postupný návrat těchto papoušků do relativně "normálního" ptačího života. Od roku 2017 svou péči věnujeme i tomuto krásnému papouškovi, jménem Manga - Harlekýn. 

Manga byla původně volnoletec ve Faunaparku Lipová. Bohužel při jednom společném volném proletu si Mangy samec nešťastně sedl na stožár elektrického vedení a uhořel. Manga se z toho zhroutila a smutnila. Byla umístěna do hejna amazoňanů v Laguně, aby se rozptýlila. Pak se tu objevil i mladičký ara Arnold. Manga si ho vychovala k obrazu svému a dnes tvoří nerozlučný pár.

Chcete i vy pomoci? Pozvěte Mangu - Harlekýn na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte adoptivním rodičem Více o Manga - Harlekýn.

Virtuální adopce papouška ze záchranné stanice Společnost Laguna je ideální forma pomoci v případě, kdy nemůžete mít z nějakých důvodů papouška doma a i přesto byste jej chtěli mít alespoň virtuálně. Adoptivní rodič dostane certifikát a bude uveden u vybraného papouška na stránkách Společnosti Laguna. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...). Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely. 

Jak pomůžu papouškovi ze záchranné stanice
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  3401

  Parametry

  Druh papouška
  Ara Harlekýn - kříženec
  Řád
  Papoušci

  Mohlo by vás také zajímat

  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.