Pozvi Sandy na oběd

800,00 Kč

Tygr Sandy narozený roku 2016 ve francouzském cirkuse. Přišel k nám v roce 2017 s partnerkou Perlou z důvodu nemožnosti vhodného umístění. Sandy v prvním roce byl velmi agresivní a plachý. Postupem času si na nás zvyknul. Sandy obývá ubikaci s partnerkou Perlou a do budoucna bychom jim chtěli postavit nový výběh.

U nás v Bioparku Štít, v soukromém chovatelském zařízení, se staráme o exotická i domácí zvířata ohrožená vyhynutím. Navštívit nás můžete od roku 2004 v obci Štít - Klamoš v blízkosti Chlumce nad Cidlinou. Krom virtuální adopce či předem zakoupené prohlídky můžete Biopark podpořit i zakoupením krmiva. 

Chcete i vy pomoci podpořit náš Biopark? Pozvěte Sandy na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jeho adoptivním rodičem Více o Sandy.

Adoptivní rodič má vstup do Bioparku zdarma. Certifikát o adopci Vám zašleme na Vaši adresu a zároveň bude vyvěšen na výběhu či voliéře Vámi vybraného zvířete a vaše jméno bude zveřejněno na stránkách Bioparku Štít. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou nebo Bioparkem Štít (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...).  Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely.

Jak pomůžu zvířeti v Bioparku Štít
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  0010

  Parametry

  Řád
  Kočkovité šelmy
  Druh zvířete
  Tygr indický
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.