Pozvi Toníčka na oběd

800,00 Kč

Tygr Antonius se narodil v roce 2017 ve stejný den a rok jako lvice Marcelka. Přišli k nám společně. Od té doby tvoří nerozlučný pár. Když byl miminko byl sněhově bílý akorát na ocasu měl pruhy. Byl hodně zanedbaný a měl plíseň. Toníček vyrostl  v nádherného tygra a patří mezi chloubu Bioparku ŠTÍT.

U nás v Bioparku Štít, v soukromém chovatelském zařízení, se staráme o exotická i domácí zvířata ohrožená vyhynutím. Navštívit nás můžete od roku 2004 v obci Štít - Klamoš v blízkosti Chlumce nad Cidlinou. Krom virtuální adopce či předem zakoupené prohlídky můžete Biopark podpořit i zakoupením krmiva. 

Chcete i vy pomoci podpořit náš Biopark? Pozvěte Antoniuse na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jeho adoptivním rodičem Více o Antoniusovi.

Adoptivní rodič má vstup do Bioparku zdarma. Certifikát o adopci Vám zašleme na Vaši adresu a zároveň bude vyvěšen na výběhu či voliéře Vámi vybraného zvířete a vaše jméno bude zveřejněno na stránkách Bioparku Štít. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou nebo Bioparkem Štít (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...).  Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely.

Jak pomůžu zvířeti v Bioparku Štít
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  Tygr Antonius se narodil v roce 2017 ve stejný den a rok jako lvice Marcelka. Přišli k nám společně. Od té doby tvoří nerozlučný pár. Když byl miminko byl sněhově bílý akorát na ocasu měl pruhy. Byl hodně zanedbaný a měl plíseň.
  Z Toníčka vyrostl nádherný tygr a patří mezi chloubu Bioparku ŠTÍT.
  0012

  Parametry

  Řád
  Kočkovité šelmy
  Druh zvířete
  Tygr indický - bílá forma
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.