Pozvi Perlu na oběd

800,00 Kč

Samice Perla narozená roku 2016 ve francouzském cirkuse. Přijela k nám v roce 2017 spolu se samcem Sandym z důvodu nemožnosti umístění.  Perla je světlé barvy.  Za její zbarvení může změna genů, která způsobuje, že jí chybí pigmentové buňky, ale tvorba melaninu černého barviva je zachována tzv. leucismus.  Tygřice je velmi společenská a hravá. Postupem času jim chceme postavit nový výběh. 

U nás v Bioparku Štít, v soukromém chovatelském zařízení, se staráme o exotická i domácí zvířata ohrožená vyhynutím. Navštívit nás můžete od roku 2004 v obci Štít - Klamoš v blízkosti Chlumce nad Cidlinou. Krom virtuální adopce či předem zakoupené prohlídky můžete Biopark podpořit i zakoupením krmiva. 

Chcete i vy pomoci podpořit náš Biopark? Pozvěte Perlu na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jejím adoptivním rodičem Více o Perle.

Adoptivní rodič má vstup do Bioparku zdarma. Certifikát o adopci Vám zašleme na Vaši adresu a zároveň bude vyvěšen na výběhu či voliéře Vámi vybraného zvířete a vaše jméno bude zveřejněno na stránkách Bioparku Štít. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou nebo Bioparkem Štít (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...).  Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely.

Jak pomůžu zvířeti v Bioparku Štít
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  0011

  Parametry

  Řád
  Kočkovité šelmy
  Druh zvířete
  Tygr indický - bílá forma
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.