Pozvi Luisu na oběd

200,00 Kč

Samice Louisa narozená roku 2018 v české zoo. Přišla k nám v roce 2018 (dcera našeho chovného samce Rockyho). Louisa nemá ráda chlapy a miluje kuřecí maso a dřevěné hračky. Přivezli jsme na jaře v letošním roce pro ní partnera Hectora, ale zatím ho odmítá. Momentálně jsou odděleni od sebe. 

U nás v Bioparku Štít, v soukromém chovatelském zařízení, se staráme o exotická i domácí zvířata ohrožená vyhynutím. Navštívit nás můžete od roku 2004 v obci Štít - Klamoš v blízkosti Chlumce nad Cidlinou. Krom virtuální adopce či předem zakoupené prohlídky můžete Biopark podpořit i zakoupením krmiva. 

Chcete i vy pomoci podpořit náš Biopark? Pozvěte Luisu na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jejím adoptivním rodičem Více o Luise.

Adoptivní rodič má vstup do Bioparku zdarma. Certifikát o adopci Vám zašleme na Vaši adresu a zároveň bude vyvěšen na výběhu či voliéře Vámi vybraného zvířete a vaše jméno bude zveřejněno na stránkách Bioparku Štít. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou nebo Bioparkem Štít (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...).  Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely.

Jak pomůžu zvířeti v Bioparku Štít
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  0019

  Parametry

  Řád
  Kočkovité šelmy
  Druh zvířete
  Puma americká
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.