Pozvi Cecilku na oběd

300,00 Kč

Samice Cecílie narozená roku 2009 v zoo v ČR .Přišla k nám se svými rodiči Bunim a Růženkou v roce 2016. Její partner je Hellboy. Cecilka má ráda ovoce i zeleninu.

U nás v Bioparku Štít, v soukromém chovatelském zařízení, se staráme o exotická i domácí zvířata ohrožená vyhynutím. Navštívit nás můžete od roku 2004 v obci Štít - Klamoš v blízkosti Chlumce nad Cidlinou. Krom virtuální adopce či předem zakoupené prohlídky můžete Biopark podpořit i zakoupením krmiva. 

Chcete i vy pomoci podpořit náš Biopark? Pozvěte Cecilku na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte jejím adoptivním rodičem Více o Cecilce.

Adoptivní rodič má vstup do Bioparku zdarma. Certifikát o adopci Vám zašleme na Vaši adresu a zároveň bude vyvěšen na výběhu či voliéře Vámi vybraného zvířete a vaše jméno bude zveřejněno na stránkách Bioparku Štít. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou nebo Bioparkem Štít (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...).  Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely.

Jak pomůžu zvířeti v Bioparku Štít
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  Samice Cecílie narozená roku 2009 v zoo v ČR .Přišla k nám se svými rodiči Buni a Růženkou v roce 2016. Její partner je Hellboy .Cecilka má  ráda ovoce i zeleninu.

  0022

  Parametry

  Řád
  Primáti
  Druh zvířete
  Gibon Lar
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.