Pozvi Monu na oběd

100,00 Kč

Samice Mona narozená roku 2017 v Holandsku. Přijela k nám roku 2018 spolu se samcem Miloušem. Jsou vysocí 1 m a váží okolo 3,5 kg. Jeřáb je národním ptákem Ugandy a také symbolem dlouhověkosti, míru, věrnosti a štěstí. Mona obývá výběh spolu s Miloušem.

U nás v Bioparku Štít, v soukromém chovatelském zařízení, se staráme o exotická i domácí zvířata ohrožená vyhynutím. Navštívit nás můžete od roku 2004 v obci Štít - Klamoš v blízkosti Chlumce nad Cidlinou. Krom virtuální adopce či předem zakoupené prohlídky můžete Biopark podpořit i zakoupením krmiva. 

Chcete i vy pomoci podpořit náš Biopark? Pozvěte Monu na dobré, kvalitní krmivo nebo se staňte adoptivním rodičem Více o Moně.

Adoptivní rodič má vstup do Bioparku zdarma. Certifikát o adopci Vám zašleme na Vaši adresu a zároveň bude vyvěšen na výběhu či voliéře Vámi vybraného zvířete a vaše jméno bude zveřejněno na stránkách Bioparku Štít. Zároveň má adoptivní rodič možnost volného vstupu na výstavy pořádané Lagunou nebo Bioparkem Štít (výstava ptactva v Botanické zahradě a další...).  Poskytnutou částku můžete odečíst ze základu daně - na požádání pošleme potvrzení o daru pro daňové účely.

Jak pomůžu zvířeti v Bioparku Štít
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  0052

  Parametry

  Řád
  Ptáci
  Druh zvířete
  Jeřáb královský
  chat Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.